1. Krok pierwszy: Wybierz obrazek

Uruchom Tapeciarza :-) Kliknij przycisk "Browse" i w okienku, które się pojawi wybierz obrazek, z którego chesz zrobić tapetę.

Obrazek musi być w formacie jpg, gif, bmp, png oraz nie może być większy niż 2 megabajty! Rozmiary obrazka w pikselach nie mają znaczenia, choć dobrze aby były większe niż 300 px x 300 px.

Po wskazaniu obrazka kliknij klawisz OK, pobierz obrazek i poczekaj aż zostanie on załadowany.

UWAGA!!
W zależności od wielkości obrazka i szybkości Twojego połączenia internetowego, jego ładowanie może trochę potrwać. Poczekaj, po zakończeniu ładowania automatycznie pójdziesz dalej.2. Krok drugi: Przygotuj obrazek

Najpierw wybierz model telefonu (1) na który przygotowujesz tapetę. Następnie poruszając białym prostokątem wybierz fragment obrazka (2) który ma zostać Twoją Nową Tapetą TM :-). Możesz zmienić jego rozmiar przy pomocy uchwytu (3). W okienku (4) możesz obserwować efekty swoich zmian - tak właśnie będzie wyglądała twoja nowa tapeta!

Jeśli coś ci nie wyjdzie możesz użyć przycisku (6) aby cofnąć się o jedną zmianę do tyłu, (8) aby zresetowć wszystkie zmiany lub (7) aby powrócić do kroku pierwszego i wybrać inny obrazek. Gdy już wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłeś, pozostaje ci jedynie kliknąć przycisk (9) aby przejść do nastepnego kroku.3. Krok trzeci: Ściągasz

Twoja nowa tapeta jest już gotowa! Efekt swojej pracy możesz zobaczyć w okienku (4). Jeśli coś ci sie nie podoba - zmień to przyciskiem (5) wracjąc do kroku pierwszego. Jeśli wszystko jest OK, wysyłasz SMS-a o treści (1) na numer (2), ściągasz i cieszysz się swoją nową tapetą - tapetą którą sam zrobiłeś! I nikt inny takiej nie ma! Możesz też tą tapetę wysłać komuś innemu - jak to zrobisz, wystarczy, że w SMSie wpiszesz treść (3).

strona główna